Man at Work - Szociális Tanácsadó - Salgótarján (Referenciaszám: BSZV-2213)

Állás leírása

Feladatok:

  • Meghatározott álláskeresői ügyfélkörnek történő szakmai tanácsadás
  • Egyéni esetkezelés
  • Új ügyfelek szakszerű tájékoztatása
  • Napi szintű adminisztráció precíz vezetése, adatbázis kezelő programba történő rögzítés
  • Céges partnerekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség _ humán/szociális területen;
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Jó kommunikációs- és szervező készség;
  • Szociális érzékenység
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
  • Humán/Szociális területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat

Előny:

  • Jogosítvány, saját személygépkocsi
  • Mobilitás

Állás, munka területe(i):

  • Szociális Munkás
  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Tanár
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat

Nógrád megye, Salgótarján

Munkáltató profilja:

A Man at Work Munkaerő-kölcsönző és Közvetítő kft. saját csapata bővítése céljából keres toborzási és kiválasztási területre ügyfélorientált, magas szociális érzékenységgel rendelkező személyügyi tanácsadót.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az mpme.allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BSZV-2213-as referenciaszámot

A részletekről érdeklődni lehet Vörös Jánosnál a +36306267570-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: BSZV-2213 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Vörös János
E-mail: mpme.allas@manatwork.hu
Telefon: +36 30 626-7570