Man at Work - Személyügyi tanácsadó

Állás leírása

Feladatok:

?         Meghatározott álláskeresői ügyfélkörnek egyéni fejlesztési terv elkészítése és szakmai tanácsadás,

?         Egyéni esetkezelés

?         Új ügyfelek szakszerű tájékoztatása

?         Napi szintű adminisztráció precíz vezetése, adatbázis kezelő programba történő rögzítés

?         Céges partnerekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás

Elvárások:

?         Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség - humán területen;

?         Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;

?         Jó kommunikációs- és szervező készség;

?         Szociális érzékenység

?         Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés

?         Utazási hajlandóság

?         Humán területen szerzett minimum 2 éves tapasztalat

Előny:

?         Jogosítvány, saját személygépkocsi

?         Mobilitás

Munkavégzés helye:

 Borsod-Abaúj-Zemplén megye, járási központok

Munkáltató profilja:

A "Man at Work" Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. debreceni megbízója részére keres tanácsadási területre ügyfélorientált, magas szociális érzékenységgel rendelkező személyügyi tanácsadót.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az mpme.allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BSZV-2240-es referenciaszámot!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: BSZV-2240 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing