Man at Work - Szakmai vezetői asszisztens - Budapest (Referenciaszám: BSZV-2133)

Állás leírása

Szakmai vezetői asszisztens

(Budapest)

Feladatok:

  • heti, havi jelentések és egyéb adatszolgáltatások összesítése
  • beszámolók számszaki előkészítése
  • szakmai dokumentumok ellenőrzése
  • képzések és megbeszélések előkészítése, megszervezése, emlékeztetők készítése
  • határidők nyilvántartása
  • pályázatokkal kapcsolatosan felmerült adminisztratív tevékenységek kezelése
  • projektekhez kapcsolódó előkészítő tevékenység
  • egyéb projektekhez tartozó dokumentáció kezelése, napi szintű frissítése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Feladatorientáltság
  • Terhelhetőség
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban is
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

  • 1-2 éves adminisztratív területen szerzett szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Asszisztencia, adminisztráció

Munkavégzés helye:

Pest megye, Budapest

Munkáltató profilja:

A Man at Work Munkaerő-kölcsönző és Közvetítő kft. debreceni partnere részére keres adminisztratív területre főállású munkatársat hosszútávra.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az mpme.allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BSZV-2133-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Baradits-Szabó Veronikánál a +36209185483-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: BSZV-2133 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Baradits-Szabó Veronika
E-mail: mpme.allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 918-5483