Man at Work - Szakmai vezető - Miskolc

Állás leírása

Feladatok:

-          A projekt szakmai megvalósításának irányítása, koordinálása, a feladatmegvalósítás szervezése

-          A szakmai szervezet kialakítása, a szakértők kiválasztása, felkészítése

-          A megyei kormányhivatallal és a járási hivatalokkal együttműködés kialakítása és fenntartása a teljes projektidőszak alatt

-          A toborzási és elhelyezési tevékenység szervezése, koordinálása

-          Az indikátorok, szakmai mutatók megvalósulásának nyomon követése, projekt jelentések, szakmai beszámolók készítése

-          Kapcsolattartás és együttműködés az érintett szervezeti egységekkel, tulajdonossal, irányító hatóságokkal, kormányzati szereplőkkel és konzorciumi partnerekkel

Elvárások:

-          A 30/2000. (IX.15) GM rendelet szerinti főiskolai-, vagy egyetemi humán végzettség (befejezett) - elsősorban szociális, jogi, személyügyi, HR, munkavállalási tanácsadói területen;

-          Legalább 3 éves - igazolható - munkaerőpiaci szolgáltatásnyújtási, ill. szolgáltatás szervezési tapasztalat;

-          EU projektek megvalósításához kapcsolódó szakrendszerek ismerete

-          Kiváló kapacitástervezési, stratégia alkotási készségek,

-          Tapasztalat 10-20 fős csoportok irányításában

-          Jó kommunikációs-, tárgyalási- és szervező készség;

-          Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés;

-          Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;

-          Jogosítvány, saját személygépkocsi;

-          Magas fokú mobilitási hajlandóság.

Előny:

-          Munkaerőpiaci/rehabilitációs szolgáltatás nyújtására irányuló projekt megvalósításában szerzett tapasztalat

-          Közigazgatásban szerzett tapasztalat

Munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

-          együttműködő képesség,

-          terhelhetőség, kiváló stressz tűrő képesség,

-          minőségorientáció (szabálykövetés, alaposság),

-          figyelem a feladatok határidőben történő végrehajtására,

-          megbízhatóság,

-          problémamegoldó képesség, kezdeményező készség,

-          határozott fellépés, pontos, önálló, gyors és precíz munkavégzés,

-          jó kommunikációs készség írásban és szóban,

-          projektmenedzsment és dokumentációs készség,

-          újításokra nyitott, kreatív személyiség.

Munkavégzés helye:

Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkáltató profilja:

A ,,Man at Work" Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti megbízója részére keres magas szintű vezetői készséggel rendelkező szakmai vezetőt leendő projektjének megvalósítására.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az mpme.allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BSZV-2254-es referenciaszámot

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: BSZV-2254 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing