Man at Work - System Administrator - Debrecen (Referenciaszám: BV-2096)

Állás leírása

Feladatok:

  • Ügyfél szervereinek monitorozása
  • Ügyféltől és belső csoportoktól érkező megrendelés feldolgozása
  • Technikai támogatás projektekben
  • Szerverek karbantartása, meghibásodások, rendellenes működés javítása
  • Készenlét ellátása

Elvárások:

  • Német nyelv középfokú ismerete
  • Red Hat és/vagy Oracle Linux mélyreható ismerete (6.x, 7.x)
  • Virtualizációs környezet ismerete (XEN, KVM)
  • DHCP, DNS szolgáltatás alapos ismerete (DHCP szerver, Bind9)
  • Public Key Infrastruktúra ismerete (PKI)
  • Server Backup lehetőségeinek ismerete (DRBD, RSnapshot, RAID)
  • Alapvető hálózati ismeretek (címfordítás: NAT)

Előny:

  • Angol nyelv ismerete
  • Bármilyen programozási nyelv vagy script nyelvek (Bash, Expect) ismerete
  • Komplex rálátás a kliens és szerver közötti kommunikációra
  • Alcatel Radius szoftverek ismerete (NavisRadius, VitalAAA, AAA8950)

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos bónusz
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Cafeteria rendszer
  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Készségfejlesztő tréningek
  • Életbiztosítás
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Debrecen

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő informatikai szolgáltató partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a hrpartner-viktoria@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-2096-os referenciaszámot!

A részletekről Erdélyi-Bertalan Viktória HR tanácsadónál lehet érdeklődni a +3620/339-6250-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: BV-2096 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Erdélyi-Bertalan Viktória
E-mail: hrpartner-viktoria@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339-6250