Man at Work - Stratégiai beszerző - Veszprém (Referenciaszám: NB-2235)

Állás leírása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 1 éves beszerzési tapasztalat (direkt termelési anyag - beszerzés területen)
  • Elektronikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság
  • Tárgyalási készség

Előny:

  • Autóiparban szerzett gyakorlat
  • Német nyelvtudás
  • Műszaki végzettség
  • SAP ismeret

Feladatok:

  • Beszerzési stratégia alkalmazása a beszerzési területre
  • Beszállítók értékelése
  • Árajánlatok kérése és kiértékelése
  • Ártárgyalások folytatása
  • Kapcsolattartás az anyagbeszerzőkkel
  • Késztermékekre költségcsökkentő ötletek kidolgozása
  • Beszállítói szerződések előkészítése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1544-es referenciaszámot.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: NB-2235 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56