Man at Work - Sous Chef - Veszprém (Referenciaszám: VP - 2293)

Állás leírása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • 4-5 év szakács munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Ételek elkészítése, ízesítése, tálalása
  • Technológiák, belső szabályok betartása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy veszprémi partneréhez keres munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elérhetőségeivel a

info@gusto13.hu e-mail címre, bérigény megjelölésével.

A részletekről érdeklődni lehet a 20-9292-430-as mobil- vagy a 88-400-453-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a veszprémi ügyfélszolgálati irodánkban (8200 Veszprém, Ady E. u. 3. ).

Referenciaszám: VP - 2293 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Székely Nikoletta; Farkas Viola
E-mail: szekely.nikoletta@manatwork.hu
Telefon: +36-88/400-453