Man at Work - Raktári munkatárs - Győr (Referenciaszám: OE-1822)

Állás leírása

Feladatok:

  • Áruátvétel, áruösszekészítés, csomagolás,
  • Göngyöleg tisztítás (papírhulladék eltávolítása),
  • Göngyöleg típusonként történő szortírozása.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Több műszakos munkarend vállalása (2 vagy 3 műszak)
  • Megbízható, precíz munkavégzés.

Előny:

  • Logisztikai szolgáltatónál szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés, prémium és béren kívüli juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Teljes munkaidős munkaviszony,
  • Kiváló munkakörnyezet,
  • Stabil háttér.

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. logisztikai Partnercége számára keres munkavállalókat raktári munkatársi munkakörre győri munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a kivalasztas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1822-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 331 18 01-es telefonszámon, valamint személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt van lehetőség.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: OE-1822 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Farkas-Ollári Evelin
E-mail: kivalasztas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 331 1801