Man at Work - Raktári logisztikus - Győr

Állás leírása

Elvárások:

?         Középfokú logisztikai végzettség

?         Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

?         Precizitás, rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség

?         Átlagon felüli problémamegoldó készség

?         Konstruktív, kreatív gondolkodásmód

?         Nyelvtudás előny

Feladatok:

?         Beérkező áruk bevételezése, mennyiségi és minőségi ellenőrzése, a beszállítás visszaigazolása

?         Raktári kapacitás megtervezése - egyeztetve a beszerzéssel

?         Kiszállítandó termékek összeállítása, komissiózása, kapcsolódó dokumentáció elkészítése

?         Csomagolási paraméterek és a rakomány rögzítésének ellenőrzése

?         Targoncás munkatárs irányítása és a raktári rend betartatása

?         Árumozgások és készletek rögzítése és folyamatos ellenőrzése az SAP rendszerben

?         Társosztályokkal (beszerzés, fuvarszervezés, gyártás) való aktív kapcsolattartás

?         Kiszállításokkal, fuvarszervezéssel, árukiadásokkal kapcsolatos reklamációk kezelése

A munkáltató ajánlata:

?       Versenyképes bérezés

?       Béren kívüli juttatások

?       Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, Győr

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: 02257@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +36 20 983 6173