Man at Work - Raktári logisztikai vezető - Fejér megye (Referenciaszám: HM-916)

Állás leírása

Feladatok:

  • A zavartalan termeléshez szükséges anyagáramlás teljes körű irányítása
  • Az anyagkészletek folyamatos felügyelete, karbantartása
  • A göngyölegáramlás irányítása, ill. a göngyölegek tárolása
  • A belső anyagáramlási folyamatok optimalizálása
  • Raktár teljesítményének javítása (átfutási idő, készletpontosság)
  • Biztonsági szabályok betartatása, általános rend fenntartása (5S)
  • A raktári és sori anyagkiszolgáló csoport irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Min. 3 éves, autóiparban szerzett gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Termelésirányító-rendszer ismeretek
  • Vezetői rátermettség és gyakorlat
  • Erős, határozott egyéniség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség

Előny:

  • német nyelvtudás
  • SAP ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

Munkavégzés helye:

Fejér megye, Mór

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-916-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +3620/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.)

Referenciaszám: HM-916 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494