Man at Work - Rakodó/szortírozó - Alsónémedi (Referenciaszám: GyB-1766)

Állás leírása

Feladatok:

- Beérkező csomagok pakolása, szortírozása szalagrendszer mellett

A munkáltató ajánlata:

- Azonnali kezdés

- Hosszú távú munkalehetőség

- Versenyképes bérezés

- Cafetéria

- 13. havi fizetés

- Bónuszrendszer

- Ingyenes céges busz, vagy költségtérítés

Elvárások:

- Általános iskolai végzettség

- Fizikai teherbíró képesség

- Erkölcsi bizonyítvány

- Pontosság, precizitás

Munkaidő:

- Állandó éjszakai műszak (16:30-01:30 hétfőtől péntekig)

Munkavégzés helye:

- Alsónémedi

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Alsónémedi székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a radacs.gabor@manatwork.hu e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Rakodó/szortírozó munkatárs) és a pozícióhoz tartozó GyB-1766-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a + 36 20 564 9432-es vagy a + 36 1 210 9045-ös számon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: GyB-1766 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Radács Gábor
E-mail: radacs.gabor@manatwork.hu
Telefon: +36 20 564 9432