Man at Work - R&D Teszt csapat koordinátor (autóipar - elektronikai termékgyártás) - Veszprém (Referenciaszám: FE-

Állás leírása

Főbb feladatok:

  • A vevői elvárásoknak megfelelő minőségű termék biztosításához szükséges tesztkörnyezet és szimulációk kialakításáért, a tesztesetek megírásáért, programozásáért, és azok végrehajtásáért, valamint azok eredményeinek riportálásáért felelős teszt csapat koordinálása és támogatása;
  • Kapcsolattartás a külföldi telephelyekkel
  • A teszteléshez szükséges eszközök rendelése
  • Review-kon való részvétel
  • Aktív részvétel a tesztelési feladatokban
    • aktuális feladatok nyomon követése, szükség szerint beavatkozás
    • felvételik lebonyolítása
    • féléves és éves teljesítményértékelés

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (villamosmérnök, informatikus, mechatronikai mérnök)
  • Koordinálásban / csapatvezetésben szerzett tapasztalat
  • Programozási ismeretek
  • Elektronikai ismeretek
  • Méréstechnikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret (tárgyalási szint)
  • Önállóság, problémamegoldó képesség

Előny:

  • C programozási nyelv, script nyelvek ismerete
  • Német nyelvismeret
  • Autóipari kommunikációs hálózatok ismerete
  • Microcontroller-ekkel szerezett tapasztalat
  • Több éves programozási tapasztalat (főleg beágyazott rendszerek területén)
  • SW és/vagy System teszt tapasztalat
  • ASPICE ismerete
  • Biztonság kritikus projektekben szerzett tapasztalat (F-Safety)

  • Sokrétű feladatkör egy dinamikusan fejlődő autóipari cégnél
  • Multinacionális háttér
  • Fejlődési, képzési lehetőségek

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi érdekeltségű, globális autóipari beszállító megbízásából toboroz.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó FE-2233-as referenciaszámot az job@manatwork.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: FE-2233 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Farkas Edit
E-mail: job@manatwork.hu
Telefon: +36 20 915-6641