Man at Work - Projektmérnök (új termék bevezetés) - Fejér megye (Referenciaszám: HM-829)

Állás leírása

Feladatok:

  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Új projektekhez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése
  • Új projekthez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése (Processflow, FMEA, ODS, stb.)
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, launch, termelés, németországi központ (CBU))
  • Szériagyártásban futó termékekhez kapcsolódó folyamatok, berendezések optimalizálása, szükség szerinti módosítása
  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Min. 2-3 éves, gyártó cégnél szerzett mérnöki tapasztalat
  • Autóipari vagy fémmegmunkálási alapismeretek előnyt jelentenek
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • MS Office ismerete
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott személyiség
  • Angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő és növekvő nagyvállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

_ Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre. A levél tárgyában lehetőleg tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-829-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-829 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494