Man at Work - Projektmérnök (szerszámgyártás) - Fejér megye (Referenciaszám: HM-839)

Állás leírása

Feladatok:

  • A berendezésgyártás területén szerszám, önálló berendezés, szerelősori projektek vezénylése
  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Új projektekhez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása a felesleges költségek elkerülése érdekében
  • Kapcsolattartás a fejlesztőközponttal és a megrendelővel, folyamatos informálás a projekt állapotával kapcsolatban
  • Szériagyártásban lévő berendezések átépítésének koordinálása a vevői igények alapján
  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, gépészmérnök diploma előny
  • Több éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • CAD program felhasználói ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Jó kommunikációs tárgyalási készség, határozott személyiség
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • SAP ismeret

  • Versenyképes bérezés és vonzó béren kívüli juttatási csomag!
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő és növekvő multinacionális nagyvállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre. A levél tárgyában lehetőleg tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-839-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: HM-839 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494