Man at Work - Projektmérnök asszisztens - Mór (Referenciaszám: HM-2261)

Állás leírása

Feladatok:

  • Új termék bevezetési projektekben (NPI) a mintagyártások koordinálása, folyamatok adminisztrálása, társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Termék- és folyamatváltozások koordinálása együttműködve az NPI mérnökcsapat tagjaival
  • NPI projektvezető munkájának támogatás
  • SAP-ban a BOM lista összehasonlítása a rajzi BOM listával, kooperáció a BOM Analyst kollégákkal
  • Új automatizált (saját fejlesztésű rajztár) program bevezetése, valamint oktatása
  • Részvétel az auditokra való felkészülésben (pl.: evidenciák összegyűjtése, dokumentáció összeállítása)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, mérnöki diploma előny
  • Releváns szakmai tapasztalat autóipari környezetben előny
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • MS Office ismeret (MS Outlook, MS Excel, MS PowerPoint)
  • Kiváló kommunikációs, interperszonális készségek
  • Határozott fellépés
  • Jó koordinációs és szervezőkészség

Előny:

  • LEAN
  • SAP ismeret
  • Program Management tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Képzési és fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-716-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikának a +36 20/983-6173-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-2261 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173