Man at Work - Projekt menedzser

Állás leírása

Feladatok:

-          Európai Uniós projektek operatív irányításának ellátása

-          A projektmunkatársak munkájának irányítása, koordinálása, ellenőrzése

-          A cégcsoportnál megvalósuló projektek megvalósításának összehangolása, nyomonkövetése

-          Kapcsolattartás és együttműködés az érintett szervezeti egységekkel, tulajdonossal, irányító hatóságokkal, kormányzati szereplőkkel és konzorciumi partnerekkel

-          Jelentések, tájékoztatók készítése és prezentálása

Elvárások:

-          Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség (befejezett)

-          Minimum 2 éves - igazolható - EU projektek irányításában szerzett tapasztalat

-          EU projektek megvalósításához kapcsolódó szakrendszerek ismerete

-          Kiváló kapacitástervezési, stratégia alkotási és projektmenedzsment készségek,

-          Tapasztalat 10-20 fős csoportok irányításában

-          Jó kommunikációs-, tárgyalási- és szervező készség;

-          Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés

-          Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;

-          Jogosítvány, saját személygépkocsi

-          Magas fokú mobilitási hajlandóság

Előny:

-          Munkaerőpiaci/rehabilitációs szolgáltatás nyújtására irányuló projekt megvalósításában szerzett tapasztalat

-          Közigazgatásban szerzett tapasztalat

Munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

-          együttműködő képesség,

-          jó kommunikációs készség,

-          terhelhetőség, kiváló stressz tűrő képesség,

-          minőségorientáció (szabálykövetés, alaposság),

-          figyelem a feladatok határidőben történő végrehajtására,

-          megbízhatóság,

-          problémamegoldó képesség, kezdeményező készség,

-          határozott fellépés, pontos, önálló, gyors és precíz munkavégzés,

-          jó kommunikációs készség írásban és szóban,

-          projektmenedzsment és dokumentációs készség,

-          újításokra nyitott, kreatív személyiség.

Munkavégzés helye:

Békés megye, Békéscsaba

Munkáltató profilja:

A ,,Man at Work" Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. debreceni megbízója részére keres menedzsment  területre vezetői kompetenciákkal rendelkező projektmenedzsert.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az mpme.allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BSZV-2252-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Rontó Ádámnál a +36302595162-es mobilszámon.

 (Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: BSZV-2252 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing