Man at Work - Projekt asszisztens - Budapest

Állás leírása

Főbb feladatok, munkák:

-  Napi, heti jelentések, záró riportok elkészítése és kiküldése

-  Projekt dokumentumok rendszerezése, archiválása

-  Projekt adminisztrációs feladatok ellátása (táblázatok, ütemtervek vezetése, karbantartása, ellenőrzése, projekt kontrolling támogatása)

-  Döntés előkészítésben részvétel

-  Projekteredmények kiértékelésének előkészítése, rögzítése

-  Kapcsolattartás a projektmenedzserekkel, munkájuk támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

-  Felsőfokú közgazdász vagy pénzügyi végzettség

-  Projekt módszertani ismeretek, tanulmányok

-  MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook) magas szintű ismerete

-  Precíz, pontos és önálló munkavégzés

-  Kedves, nyitott, érdeklődő és segítőkész személyiség

-  Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk:

-  A projektet támogató nagyvállalati háttér

-  Lendületes, dinamikus projektcsapat

-  Igényes munkahelyi környezet

-  Hosszútávú munkalehetőség

Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: BSZV-2227 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing