Man at Work - PLC programozó -  Veszprém megye (Referenciaszám: HM-491)

Állás leírása

Feladatok:

  • PLC vezérelt gyártó berednezések működtetése, programok írása, módosítása
  • ABB robotok és Motoman programozása, programok karbantartása
  • Hibakeresés, programmódosítás Siemens S7 és Omron CX-Programmer segítségével
  • Az automata gyártósorok folyamatos működésének fenntartása
  • Gyártógépek üzembe helyezése
  • Gépátépítés, kamera és mérőszenzorok installálása
  • Programok optimalizálása
  • Karbantartás támogatása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Felsőfokú műszaki végzettség, villamosmérnök diploma előnyt jelent
  • Pneumatika, elektronika, elektrotechnika ismerete
  • Autóipari tömeggyártásban szerzett tapasztalat, vagy érdeklődés
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljes bejárási költségtérítés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-491-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-491 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173