Man at Work - Pénzügyi kontroller - Pápa

Állás leírása

Feladatok:

  • Részvétel a havi zárásban és az éves/negyedéves tervezésben
  • Kapcsolt cégekkel történő egyenleg rendszeres egyeztetése, könyvelés koordinálása
  • Tárgyi eszközök könyvelése, tárgyi eszköz modul karbantartása, jelentések készítése
  • Vevőkönyvelés, elemzés, az almodul törzsadatainak karbantartása SAP-ban
  • Főkönyvi könyvelések általános ellenőrzése, optimalizálása, könyvelők szakmai támogatása
  • Adózási feladatok, bevallások előkészítése (ÁFA, helyi adók, statisztikák, stb.)
  • Beruházásokhoz kapcsolódó számítások, elemzések elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat kontrolling/könyvelés területen (gyártó céges vállalati háttér előny)
  • Angol nyelvtudás
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • US GAAP ismeret, ill. SOX tapasztalat előnyt jelent
  • IFRS tapasztalat előnyt jelent
  • MS Office általános, azon belül Excel kiemelkedő szintű ismerete
  • Tapasztalat SAP, vagy más vállalatirányítási rendszer használatában
  • Analitikus képesség, proaktivitás, jó kommunikációs képesség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

Megbízónk a világ legnagyobb gépjármű utastéri komponens gyártás specialistája.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre. A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: FE-842 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Farkas Edit
E-mail: 08975@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +36 20 915 6641