Man at Work - Operátor - Veszprém (Referenciaszám: VP-793)

Állás leírása

Feladatok:

  • Apró alkatrészekből nagy kézügyességet, pontosságot igénylő kézi összeszerelés

Elvárások:

  • 3 és folyamatos munkarend vállalása
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Nincs közvetítői díj
  • Nem minimálbéres foglalkoztatás
  • 13. havi bér
  • Munkatárs ajánlási rendszer
  • Szerződéses járat 61 településről
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdés
  • Étkezési utalvány, Cafeteria, Prémium rendszer

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. veszprémi autóipari beszállítóhoz toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elérhetőségeivel a veszprem@manatwork.hu e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehe a 20-9292-430-as mobil- vagy a 88-400-453-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a veszprémi ügyfélszolgálati irodánkban (8200 Veszprém, Ady E. u. 3.).

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám:3440/2001)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014. NAIH-85575/2015)

Referenciaszám: VP-793 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Kapcsolattartó: Jákói Krisztina, Farkas Viola, Székely Nikoletta, Léber Beáta
E-mail: veszprem@manatwork.hu
Telefon: +36 20 9292-430
Fax: +36 88 400-944