Man at Work - Operátor - Veszprém (Referenciaszám: VP-1958)

Állás leírása

Feladatok:

  • Kézi összeszerelés
  • Forrasztás

Elvárások:

  • 2-3 műszak
  • Pontos, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Forrasztásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nem minimálbéres foglalkoztatás
  • 13. havi bér
  • Szerződéses járat
  • Azonnali kezdés
  • Étkezési utalvány, Cafeteria, Prémium rendszer
  • Negyedéves jelenléti bónusz
  • Teljesítmény pótlék
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik partnercége részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elérhetőségeivel a veszprem@manatwork.hu e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet a 20-9292-430-as mobil- vagy a 88-400-453-as vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a veszprémi ügyfélszolgálati irodánkban (8200 Veszprém, Ady E. u. 3.).

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: VP-1958 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Székely Niloletta
E-mail: szekely.nikoletta@manatwork.hu
Telefon: +3688/400-453
Fax: +3688/400-453