Man at Work - Operátor - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-956)

Állás leírása

Feladatok:

  • Gyártósori összeszerelés
  • Csoportvezető utasításainak végrehajtása

Elvárások:

  • 8. általános iskolai végzettség
  • Kézügyesség
  • Jó látás
  • Több műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkakezdés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárás támogatása

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári autóipari partnerének gyártóegységéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a szekesfehervar@manatwork.hu e-mail címre vagy jutassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba.

(Székesfehérvár, Piac tér 8. alá munkanapokon 8-16 óráig)

A részletekről érdeklődni lehet a 20-967-3093-as mobilszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: SZF-956 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Gyevnár Katalin, Udvardi Júlia
E-mail: szekesfehervar@manatwork.hu
Telefon: +36 20 967 30 93
Fax: +36 22 506 498