Man at Work - Operátor - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1123)

Állás leírása

Feladatok:

  • Autóipari partnerünknél félkész és késztermékek gyártósori összeszerelése és ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Folyamatos és 3 műszakos munkarend vállalása!
  • Termelésben szerzett tapasztalat!
  • Csoportmunkára való alkalmasság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Monotónia tűrés

Előny:

  • Elektronikai gyártó cégnél szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Nincs közvetítői díj
  • Ingyenes regisztráció
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Akár azonnali kezdés
  • Étkezési utalvány, cafeteria

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. székesfehérvári autóipari beszállító Megbízója részére toboroz és kölcsönöz munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a szekesfehervar@manatwork.hu e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó Szf-1123-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Szekeres Edinánál vagy Tardi Zsanettnél a +36 20 967 30 93-as mobilszámon, vagy személyesen az ügyfélszolgálati irodánkban, amely 8000 Székesfehérvár, Piac tér 8. szám alatt található.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: Szf-1123 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Gyevnár Katalin, Udvardi Júlia
E-mail: szekesfehervar@manatwork.hu
Telefon: +36 20 967 30 93