Man at Work - Öntödei munkás - Győr (Referenciaszám: BL-717)

Állás leírása

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Erős fizikum

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Betanított öntödei munka, pakolás, csomagolás, öntvényköszörülés

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkakezdés
  • Vidékiek számára szállás biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

A munkavégzés helye:

Győr

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri székhelyű fémipari beszállító Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát elérhetőségeivel a munka@manatwork.hu e-mail címre.

A részletekről érdeklődni lehet Béldi Líviánál a 06-20-240-11-14-es mobil- vagy a 06-96-618-494-es vezetékes telefonszámon, valamint személyesen a győri ügyfélszolgálati irodánkban (9023 Győr, Attila u. 6.).

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: BL-717 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Béldi Lívia
E-mail: beldi.livia@manatwork.hu
Telefon: +36 96 618 494
Fax: +36 96 618 494