Man at Work - Nyilvántartási referens - Tatabánya (Referenciaszám: SZA-2076)

Állás leírása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Autocad ismeret

Feladatok:

  • Nyilvántartási feladatokban részvétel
  • Táblázat kezelés
  • Word használat
  • Térkép olvasás

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, szakmai kihívás, fejlődés

A munkavégzés helye: Tatabánya

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. az ország vezető, energiaszolgáltatással foglalkozó cégéhez toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat a szabo.anett@manatwork.hu e-mail címen, illetve részletekkel kapcsolatban keress minket irodánkban minden nap 9.00-17.00-ig Tatabányán, a Fő tér 14/D szám alatt.

Referenciaszám: SZA-2076 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Szabó Anett
E-mail: hrpartner-anett@manatwork.hu
Telefon: +36 20 227-6177