Man at Work - Műszakvezető - Szombathely környéke (Referenciaszám: NB-2022)

Állás leírása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • 4 műszakos munkarend vállalása!

Feladatok:

  • Termelési műveletek felügyelete, koordinálása
  • Optimális termelőgép kihasználtság biztosítása
  • Magas szintű termékminőség biztosítása
  • Napi munkafeladatok kiosztása, ellenőrzése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások, bejárási támogatás
  • Kiváló munkakörülmények

A munkavégzés helye:

  • Szombathely környéke

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-2022-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.

Referenciaszám: NB-2022 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20 911 57 56