Man at Work - Műszakvezető - Pápa (Referenciaszám: HM-2229)

Állás leírása

Feladatok:

  • Csoportvezetőket irányítani, feladatokat kiosztani és ellenőrizni
  • Felügyelni és értékelni a hozzá tartozó személyzet munkáját (szabadságtervek, túlórakeret, stb.)
  • Rendszeresen felülvizsgálni a területek teljesítményét és javítani a hibákat a csoportvezetőkkel a műszak folyamán
  • Együttműködni a mérnökséggel és az egyéb társosztályokkal a folyamatok optimalizálásában
  • Biztosítani a termelő berendezések megfelelő működését, folyamatosan fejleszteni ezáltal a minőséget és a hatékonyságot
  • A rövid és hosszú távú előrejelzéseket összeállítani a kapacitásokkal összhangban
  • Változásmenedzsment
  • Munkakapcsolatot tartani a többi műszakvezetővel, termelésvezető helyettessel, termelésvezetővel, logisztikával, személyüggyel, minőségüggyel, mérnökséggel
  • Betartatni és betartatni a telephely tűz-, munka- és rendvédelmi utasításait

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Termelő területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat
  • Minőségbiztosítási vagy gyártástechnológiai ismeretek
  • Angol vagy német nyelv legalább társalgási szintű ismerete
  • Vezetői készség
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • SAP, Lean és 5S ismeret előnyt jelent

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Bejárási költségtérítés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Pápa, Veszprém megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-2229-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-2229 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494