Man at Work - Műszakvezető (lemezüzem) - Székesfehérvár (Referenciaszám: HM-2060)

Állás leírása

Feladatok:

  • A lemezüzem teljes körű irányítása (gyártás ütemezése)
  • Gyártási dokumentációk alapján az adott darabok legyártatásának biztosítása a meghatározott határidőre és a megfelelő minőségben
  • Lakatosüzemi berendezések, CNC vezérelt vágó és daraboló gépek karbantartásának tervezése, az ehhez szükséges erőforrások kalkulálása
  • Dolgozók munkájának közvetlen koordinálása, műszakok szervezése (2 műszak, 10 fő)
  • Munkavédelmi, tűzvédelmi, egészségügyi előírások betartatása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • A szakterületen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Csoportvezetői, műszakvezetői múlt előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság és jó problémamegoldó képesség
  • Német nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Professzionális vállalati háttér
  • Stabil munkahely
  • Béren kívüli juttatások, bejárás támogatás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-2060-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +3620/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-2060 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494