Man at Work - Műszaki vevőszolgálati munkatárs - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-2234)

Állás leírása

Feladatok:

  • Meglévő ügyfélkörrel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Vevői igények fogadása
  • Árajánlatok készítése, megrendelések követése
  • Értékesítési csapat munkájának támogatása
  • Szoros együttműködés a termeléssel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Műszaki területen szerzett értékesítési és/vagy termelési tapasztalat (fémforgácsolás, lemezmegmunkálás, műanyag fröccsöntés, stb..)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Önálló munkavégzés
  • Székesfehérvár vagy környéki lakóhely

Előny:

  • Gépipari végzettség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil multinacionális háttér
  • Fiatalos légkör
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. svájci tulajdonú bevonatolás-technológiával foglalkozó székesfehérvári partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a szekeres.edina@manatwork.hu e-mail címre, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as, 20/339-6256-os mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: Szf-2234 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Gyevnár Katalin, Udvardi Júlia
E-mail: szekesfehervar@manatwork.hu
Telefon: +36 20 967 30 93
Fax: +36 22 506 498