Man at Work - Munkatanácsadó - Szombathely

Állás leírása

Feladatok:

-          Meghatározott álláskeresői ügyfélkörnek történő szakmai tanácsadás

-          Egyéni esetkezelés

-          Új ügyfelek szakszerű tájékoztatása

-          Napi szintű adminisztráció precíz vezetése

Elvárások:

-          Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség - humán területen;

-          Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek;

-          Jó kommunikációs- és szervező készség;

-          Szociális érzékenység

-          Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés

-          Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:

-          Jogosítvány, saját személygépkocsi

-          Mobilitás

Munkavégzés helye:

Vas megye, Szombathely

Munkáltató profilja:

A ,,Man at Work" Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. debreceni megbízója részére keres munka és pályaorientációs területre ügyfélorientált, magas szociális érzékenységgel rendelkező személyügyi tanácsadót.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az mpme.allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BSZV-2249-es referenciaszámot!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: BSZV-2249 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing