Man at Work - Műanyagfröccsöntő technológus - Székesfehérvár (Referenciaszám: CSZS-1527)

Állás leírása

Feladatok:

  • A fröccsöntött alkatrészek előállításához szükséges gyártócella megfelelő működésének biztosítása
  • A gyártáshoz szükséges technológiák kidolgozása és fejlesztése a vevői követelmények betartásával és a költséghatékonyság figyelembe vételével
  • Részvétel az új termék bevezetésekben (technologizálás), problémák és minőségi reklamációk elemzésében, kezelésében, együttműködés a társterületekkel a folyamatképesség vizsgálatokban
  • Technológiai dokumentációk naprakész biztosítása (nyomon követés, karbantartás, archiválás)
  • Szakmai/technológiai oktatások megtartása a szerszámfelrakók és gépbeállítók számára

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 év tapasztalat (ennél hosszabb tapasztalat előnyt jelent)
  • Felhasználó szintű MS Office ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret
  • AutoCad, Sepro robotprogram ismerete előny

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bér
  • Utazási költségtérítés
  • Szakmai konferenciákon, szemináriumokon szakmai képzéseken való részvétel lehetősége
  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Családias légkör
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Székesfehérvár környéki partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a oneletrajz@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSZS-1527-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: CSZS-1527 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Csabai Zsuzsanna
E-mail: oneletrajz@manatwork.hu
Telefon: +36 20 331 19 45