Man at Work - Minőségügyi folyamatmérnök - Fejér megye (Referenciaszám: HM-675)

Állás leírása

Feladatok:

  • Adott termelőterület(ek) minőségügyi támogatása
  • A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
  • Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
  • Műszaki változtatások nyomon követése
  • A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
  • Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek vezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Legalább 2-3 éves minőségbiztosítási területen szerzett (autóipari) tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó béren kívüli juttatások
  • Bejárási támogatás
  • Változatos munka nemzetközi cégnél, nagyvállalati környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el pályázatát az allas@manatwork.hu e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-675-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20 983 6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014; NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: HM-675 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173