Man at Work - Minőségirányítási rendszermérnök - Kecskemét (Referenciaszám: CSZS-2194)

Állás leírása

Feladatok:_

  • A vállalatirányítási rendszer folyamatos fejlesztése
  • Vállalatspecifikus dokumentációs rendszer fenntartása
  • Külső- és belső auditok tervezése és végrehajtása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Autóipari területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • IATF 16949 rendszerszabvány ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerépítés és működtetés területén szerzett tapasztalat
  • Rendszerszemlélet
  • Folyamatszemlélet
  • Német és/vagy angol nyelv ismerete

Előny:

  • ISO 14001 rendszerszabvány ismerete
  • Vevői követelmények ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka, érdekes és kihívásokkal teli feladatok
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség egy növekvő globális vállalatnál
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Családias vállalti kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat zöldmezős beruházással induló új kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német vagy angol nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-2194-es referenciaszámot a oneletrajz@manatwork.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20-331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: CSZS-2194 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Csabai Zsuzsanna
E-mail: oneletrajz@hrszoftver.hu
Telefon: +36 20 331-1945