Man at Work - Minőségbiztosítási technikus - Biatorbágy (Referenciaszám: BV-2146)

Állás leírása

Feladatok:

  • Társosztályokkal való közös együttműködés a termelés minőségének javítása érdekében
  • A javító és megelőző folyamatokban való aktív részvétel és annak kezdeményezése
  • Minőségbiztosítási munkautasítások és egyéb dokumentumok (vizuális segédlet stb.) létrehozása/ frissítése
  • Vevői auditokra történő felkészülés, auditokon való aktív részvétel, a felmerült hiányosságok pótlásának nyomon követése a lezárásig
  • Vevők által visszaküldött hibás vagy reklamált alkatrészek kezelése
  • 8D riportok készítése, valamint az ellenintézkedések kidolgozása
  • Minőségügyi riportok készítése napi/heti/ havi rendszerességgel
  • Gyártósorok folyamatos támogatása

Elvárások:

  • Műszaki irányú (villamos) végzettség
  • FMEA és 8D módszerek ismerete, ezek gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • Felhasználói szintű MS Office Excel és PowerPoint ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Tanulásra való nyitottság
  • Dinamikus, lendületes személyiség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Rugalmasság és nyitottság a változások kezelésére
  • Gyors váltás a különböző feladatok között
  • Jó csapatjátékos
  • Nyitottság az új technológiákra

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag, választható kafetéria,
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség mérnöki karrierprogramunk keretében
  • Ingyenes tréningek
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Teljesítmény bónusz

A munkavégzés helye:
Biatorbágy

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező, elektronikai autóipari beszállító Partnere megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó BV-2146-os referenciaszámot a hrpartner-viktoria@manatwork.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Erdélyi-Bertalan Viktóriánál a 20-339-6250-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: BV-2146 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Erdélyi-Bertalan Viktória
E-mail: hrpartner-viktoria@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339-6250