Man at Work - Minőségbiztosítási mérnök (SQA) - Pápa

Állás leírása

Feladatok:
  • Beszállítókkal kapcsolatos minőségügyi reklamációk kezelése és a szükséges korrekciók/preventív akciók megszervezése, nyomon követése
  • Termeléshez szükséges szállítások zavartalanságának garantálása és a bejövő áruk ellenőrzéséhez szükséges ellenőrzési utasítások elkészítése (Control Plan) és frissítése a tapasztalatok alapján
  • Minőségügyi sztenderdek betartása és betartatása (BOS, TS 16949, ISO 9000) a speciális vevői igények ismeretében
  • Beszállítók figyelése és értékelése, jelentések készítése
  • Minőségtervezés támogatása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás és akciók kezdeményezése a nem megfelelő áruk kezelésére
  • Részt vesz 8D riportok elkészítésben
  • Belső képzések szervezése és megtartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat minőségbiztosítás területén
  • Minőségbiztosítási ismeretek: PPAP, FMEA, CP, SPC, MSA
  • Autóipari környezetben minőségbiztosítási területen szerzett ismeret előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás, német előnyt jelent

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Pápa

A munkáltató profilja:

Megbízónk a világ legnagyobb gépjármű utastéri komponens gyártás specialistája.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a kapcsolati adatoknál megadott e-mail címre. A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20-915-66-41-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.NAIH-85575/2015.)

Kapcsolati adatok

Referenciaszám: FE-582 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Farkas Edit
E-mail: manatwork80705@manatwork.hrszoftver.hu
Telefon: +36 20 915 6641