Man at Work - Minőségbiztosítási mérnök (német nyelvtudással) - Veszprém (Referenciaszám: HM-784)

Állás leírása

Feladatok:

  • A vállalat által gyártott elektronikai termékek minőségügyi problémáinak megoldása
  • Reklamációs információk begyűjtése és kezelése
  • A termék minőségével kapcsolatos belső és külső jelentések elkészítése
  • Folyamat és termék auditok végrehajtása, irányítása
  • A vállalat minőségirányítási és minőségbiztosítási rendszerének felügyelete, működtetése, elemzése és folyamatos fejlesztése
  • A gyártási minőség és a vevői elégedettség nyomon követése és fejlesztése
  • Hibaanalízissel kapcsolatos feladatok koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-2 év szakmai tapasztalat
  • Biztos német nyelvtudás szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, problémamegoldó képesség, önállósság
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Betanulás a külföldi anyavállalatnál
  • Multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, Veszprém

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részletes szakmai önéletrajzát - a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-784-es referenciaszámot - az allas@manatwork.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983 6173-as mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: HM-784 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 915-6641
Fax: +36 96 618 494