Man at Work - Minőségbiztosítási mérnök - Komárom-Esztergom megye (Referenciaszám: HM-2141)

Állás leírása

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésében való aktív részvétel
  • PPAP dokumentáció elkészítése és benyújtása a vevő felé
  • Megelőző és javító intézkedések meghozatala
  • Vevői és beszállítói reklamációk kezelése
  • Beszállítói PPAP dokumentáció bekérése, jóváhagyása
  • Vevői és beszállítói auditokon való részvétel
  • Minőségirányítási rendszer kiépítésében való részvétel
  • Minőségügyi dokumentáció elkészítése, riportok és prezentációk összeállítása
  • Dolgozók oktatása
  • Termelés támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Pár éves tapasztalat hasonló pozícióban autóipari környezetben
  • Erős angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosítási technikák, módszerek gyakorlati alkalmazása (8D, 5W, Pareto, SPC, Poka-Yoke)
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
  • Pontos, precíz munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Rendkívül innovatív munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség egy újonnan induló vállalatnál

Munkavégzés helye:

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-2141-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-2141 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173