Man at Work - Méréstechnikus - Székesfehérvár (Referenciaszám: RE-2159)

Állás leírása

Feladatok:

  • Mérőlaborban szükséges vizsgálatok elvégzése
  • Részvétel a mérőműszerek kalibrálásában
  • Mérőeszköz felügyelet
  • Megelőző akciók és javító intézkedések meghozatala, nyomon követése
  • Dokumentációk elkészítése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség
  • 1-2 éves mérőlaborban szerzett tapasztalat autóipari környezetben
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Koordináta mérőgép (CMM) használatában szerzett gyakorlat
  • Kalibrálási ismeretek
  • Mérőeszközök felügyeletében való jártasság
  • MS Office ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a járműiparban tevékenykedő, kompozit anyagok feldolgozásával és megmunkálásával foglalkozó nemzetközi háttérrel rendelkező cégcsoport új, székesfehérvári gyártóüzeme megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@manatwork.hu _e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-2159-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: RE-2159 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Rojkó Eszter
E-mail: palyazat@manatwork.hu
Telefon: +36 20 278-5661