Man at Work - Mechatronikai mérnök (robotos) - Pápa (Referenciaszám: HM-1473)

Állás leírása

Elvárások:

  • Mechatronikai mérnök végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat gyártó környezetben (de PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk)
  • Siemens S7 vagy PLC programozói ismeret előny
  • Legalább alapfokú angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Vezetői engedély (B jogosítvány)
  • Rugalmas, csapatorientált személyiség

Feladatok:

  • Termelés folyamatosságának a biztosítása
  • Gépek, gyártósorok (robot cellák) mechanikus, pneumatikus, elektromos alkatrészeinek beépítése, javítása, karbantartása
  • Gépi funkciók, paraméterek beállítása, új berendezés beüzemelésének mérnöki támogatása
  • Robotkarbantartás, hiba okok felderítése, analizálása
  • Üzemi eszközök karbantartásának, beosztásának tervezése, felügyelete
  • Dokumentáció-kezelés, rendszerdokumentációk kezelése és létrehozása
  • Siemens S7 vezérlés módosítása

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Műszakos munkarend vállalása
  • Versenyképes bérezés (kiemelkedő pótlékok)
  • Bejárási támogatás

A munkavégzés helye:

Pápa, Veszprém megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1473-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődhet Hegedüs Mónikánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: HM-1473 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494