Man at Work - Mechanikus karbantartó - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-2187)

Állás leírása

Feladatok:

  • Gyártó gépparkjának mechanikus karbantartása, ellenőrzése
  • Meghibásodott gépek javítása
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban
  • Karbantartási adatbázisok vezetése
  • Elektromos karbantartók támogatása

Elvárások:

  • Gépészeti végzettség
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Karbantartási és gépalkatrészek beazonosítása, kezelése
  • Folyamatos műszak vállalása
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Több éves gyártói környezetben szerzett, automatizálási tapasztalat
  • Karbantartás területen szerzett gyakorlat
  • Automatizálási tapasztalat
  • Hidraulikus rendszerek ismerete
  • Pneumatikus szaktanfolyami végzettség
  • Hegesztő képesítés
  • Nehézgépkezelői jogosítvány
  • Robot kezelői ismeret_

A munkáltató ajánlata:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Megbízónk profilja:

_A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

_Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a szekesfehervar@manatwork.hu e-mail címre, vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba (Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).

A levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as, 20/339-6256-os mobiltelefonszámokon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: SZF-2187 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Szekeres Edina
E-mail: szekesfehervar@manatwork.hu
Telefon: +36 20 967 30 93
Fax: +36 22 506 498