Man at Work - Mechanikus karbantartó - Kecskemét (Referenciaszám: HM-385)

Állás leírása

Feladatok:

  • A termelésben található gépek, gyártó berendezések mechanikus karbantartása
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően
  • Berendezések, eszközök telepítésében, üzembe helyezésében való részvétel
  • Gépek beállítása, termékváltások és átállások végrehajtása
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése
  • Fejlesztési javaslatok a termelés hatékonyságának javítása érdekében
  • Géphibára visszavezethető belső kiesés csökkentése
  • Gépkezelők betanítása, képzése
  • Karbantartási dokumentációk vezetése, alkalmazása
  • Telephely karbantartási tervének végrehajtása
  • Együttműködés a vállalat társterületeivel

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Gépész ismeretek
  • Számítástechnikai ismeret
  • Mechanikus karbantartásban szerzett tapasztalat
  • Folyamatos munkarend vállalása! (4+4)
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó készség, precíz, pontos munkavégzés
  • Korábbi multinacionális háttér előny

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az allas@manatwork.hu e-mail címre. A levél tárgyában, kérjük, tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-385-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 36 20 983-6173-as mobil számon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., Adatvédelmi nyilvántartásba vételi szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: HM-385 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173