Man at Work - Mechanikus karbantartó (1 műszak) - Győr (Referenciaszám: BV-2136)

Állás leírása

Feladatok:

  • Az automatizált fröccsöntő gépek és egyéb berendezések karbantartása és a folytonos rendelkezésre állás biztosítása
  • A működésben felmerülő problémák analizálása és megoldása
  • Berendezések optimalizálása
  • Szükséges alkatrészek raktári mennyiségének meghatározása, követése
  • Együttműködés a karbantartó munkatársakkal

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Fröccsöntő gépek karbantartásában szerzett tapasztalat előny
  • 1 műszakos munkarend vállalása
  • Pneumatikus és hidraulikus műszaki rajzok ismerete
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Készenlétre való hajlandóság

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkáltató ajánlata:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy termelő vállalat számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a hrpartner-viktoria@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-2136-os referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Erdélyi-Bertalan Viktória HR tanácsadónál a 0620/339-6250-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: BV-2136 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Erdélyi-Bertalan Viktória
E-mail: hrpartner-viktoria@manatwork.hu
Telefon: +36 20 339-6250