Man at Work - Logisztikus - Vas megye (Referenciaszám: NB-1800)

Állás leírása

Feladatok:

  • Megrendelések folyamatos feldolgozása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel
  • Készletgazdálkodás
  • Kiszállítások ütemezése
  • Együttműködés a logisztikai folyamatok folyamatos javításában
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal (raktár, termelés, controlling, QS)

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú OKJ-s, vagy főiskolai végzettség
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Néhány éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Stressztűrő képesség

Előnyök:

  • SAP ismeret
  • Autóipari tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Nyelvi képzések
  • Bejárás támogatás

A munkavégzés helye:

Vas megye (Jánosháza)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai tulajdonú, autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az jelentkezes@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a megpályázott pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1800-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a +36 20/911-57-56-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: NB-1800 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Németh Brigitta
E-mail: jelentkezes@manatwork.hu
Telefon: +36 20/911 57 56