Man at Work - Logisztikai tervező - Kecskemét  (Referenciaszám: CSZS-2122)

Állás leírása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági műszaki végzettség
  • Logisztikai területen, gyártástervezésben, diszpozícióban, raktározásban, szállítmányo-zásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú német nyelvismeret
  • SAP R3 alapismeretek
  • JIT rendszer ismerete
  • Releváns PC és Office ismeretek
  • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás
  • Analitikus, strukturált munkavégzés
  • Jó csapatjátékos és motivált személyiség

Feladatok:

  • Logisztikai folyamatok tervezése, optimalizálása
  • Logisztikai projektek koordinálása
  • Vevői és beszállítói kapcsolattartás logisztikai folyamatok és rendszerek terén
  • Felhasználói támogatás logisztikai rendszerekben
  • A logisztikai rendszerek zavartalan működésének biztosítása
  • Külső és belső, strukturált logisztikai folyamatok kidolgozása, szükséges változások koordinálása, felügyelete és fejlesztése, kalkulációk készítése
  • Projekttervek készítése, projektek ütemezésének nyomon követése
  • Együttműködés a logisztikai részlegekkel és a társosztályokkal

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Betanulási lehetőség Németországban
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Családias vállalati kultúra

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű nagyvállalat zöldmezős beruházással induló új kecskeméti gyáregységéhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó CSZS-2122-es referenciaszámot az oneletrajz@manatwork.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20-331-19-45-ös mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: CSZS-2122 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Csabai Zsuzsanna
E-mail: oneletrajz@manatwork.hu
Telefon: +36 20 331-1945