Man at Work - Lean mérnök - Fejér megye (Referenciaszám: HM-711)

Állás leírása

Feladatok:

  • LEAN alapelvek napi szintű alkalmazása és az ehhez kapcsolódó folyamatfejlesztések kezdeményezése
  • Új gyártósorok teleptésének támogatása, LEAN szempontok érvényesítése
  • Termelési folyamatok optimalizálása
  • Veszteségek felmérése és kiküszöbölése
  • Éves folyamatos fejlesztési tervek készítése
  • Fejlesztési projektek koordinálása
  • Gyártósori layout és dolgozói munkafolyamatok tervezése
  • Kollégák képzése, képzési terv szakmai felügyelete, esetenként a junior munkatársak betanítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • Lean rendszer elméletben és gyakorlatban való alkalmazásában tapasztalat
  • Projektszemlélet
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Önálló-, illetve csapatmunkára való képesség
  • Határozott fellépés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Változatos munka nemzetközi cégnél, nagyvállalati környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődés

A munkavégzés helye:

Fejér megye, Mór

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-711-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.NAIH-85575/2015.)

Referenciaszám: HM-711 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494