Man at Work - Lean folyamatmérnök - Győr környéke (Referenciaszám: HM-1001)

Állás leírása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Önálló-, ill. csapatmunkára való képesség és hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs képesség, proaktív személyiség

Feladatok:

  • LEAN alapelvek napi szintű alkalmazása és az ehhez kapcsolódó folyamatfejlesztésekben való közreműködés
  • A gyártási folyamatok elemzése (gépi és kétkezi munka), optimalizálása, hatékonyságának növelése, kapacitásuk javítása
  • LEAN/Six Sigma fejlesztési projekt team tagjaként az eredmények értékelése
  • Az új termelő egység beindításában való részvétel
  • A termelésben a költségcsökkentési lehetőségek azonosítása, költségcsökkentő workshopokon való részvétel, azok megszervezése, majd később vezetése
  • Szükséges oktatások megszervezése, majd idővel önálló megtartása

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Teljes bejárási költségtérítés

A munkavégzés helye:

Veszprém megye, Pápa

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1001-es referenciaszámot!

A részletekről érdejklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20 983 6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-1001 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494