Man at Work - Lakatos, gépkezelő, formázó - Mosonmagyaróvár (Referencia szám: SZO-2270)

Állás leírása

Formázó

Feladat: Tűálló idomok gyártásához homoklapokból rajz alapján öntőformák készítése vágással, ragasztással

Elvárások: lehetőleg asztalos szakma, vagy olyan végzettség, tapasztalat, ami műszaki rajz olvasási készséget igényel

Megmunkálógép kezelő

Feladatok: Automata, félautomata megmunkáló gépek daruval való kiszolgálása, a megmunkálandó tűzálló idomok rögzítése a munkaasztalon, rajz alapján a megfelelő méretre munkálás

Elvárások: forgácsoló, asztalos, vagy olyan szalma, ami műszaki rajz olvasási készséget igényel

Karbantartó lakatos

Feladatok: Gépek, berendezések karbantartása, meghibásodások gyors, szakszerű javítása, tartalék alkatrészek felújítása

_ Szakképzettség: géplakatos, szerkezeti lakatos, szerszámkészítő, pályakezdő is lehet.

_ Szükséges tapasztalat: hegesztés

_ 1 műszakos munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • azonnali kezdés, hosszútávú bejelentett munka
  • 3 műszakos munkarend (megmunkálógép kezelő esetén 2 műszakos munkarend is vállalható)
  • 30% műszakpótlék
  • cafeteria
  • utazás támogatása
  • ingyenes szállás

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a hivatas@manatwork.hu-email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó_SZO-2270-esreferenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a 06 20 345 89 90-es telefonszámon van lehetőség.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: SZO-2270 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Szentgyörgyi Oszkár
E-mail: hivatas@manatwork.hu
Telefon: +36 30 345 8990