Man at Work - Küldemény-feldolgozó, anyagmozgató - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1829)

Állás leírása

Feladatok:

  • Beérkezett csomagküldemények irányítási utasítás szerinti szétosztása.
  • Kézi erővel történő anyagmozgatás

Elvárások:

  • Általános iskolai végzettség
  • Jó állóképesség, jó erőnlét
  • Folyamatos éjszakai munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnercége részére toboroz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a szekesfehervar@manatwork.hu e-mail címre vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba.(Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig)

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as, 20/339-6256-os mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Referenciaszám: SZF-1829 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Gyevnár Katalin, Udvardi Júlia
E-mail: szekesfehervar@manatwork.hu
Telefon: +36 20 967 30 93, +36 20 339 6256