Man at Work - Közvilágítási ügyfélkapcsolati területi referens - Tatabánya (Referenciaszám: SZA-2255)

Állás leírása

Feladatok:

  • Egységes külső-belső ügyfél információs rendszer üzemeltetése, ennek keretében hatékony együttműködés és adatszolgáltatás az ügyfelek és társszervezetek részére
  • Garantált szolgáltatások teljesülésének figyelése, ügyfél elégedettségi mutatók (pl.: NPS), panaszok elemzése, fejlesztendő fókuszok meghatározása
  • Közvilágítás:

- kapcsolattartás a szolgáltatási területen levő önkormányzatokkal

- információ szolgáltatás közvilágítási szerződésekkel, számlázással, folyamatokkal kapcsolatosan

- az ügyfélszolgálattól érkező aktív elem javításokkal kapcsolatos panaszok kivizsgálása az üzemeltetővel

- sztenderd üzemviteli megállapodás megírása, karbantartása

- feszültségmentesítési árajánlat készítése

- teljesítési igazolás alapján, feszültségmentesítés kiszámlázásának indítása

- közvilágítási dossziék felvitele után részvétel a dosszié zsűrin

- közvilágítási kivitelezés elkészülte után a dokumentációkat (közvilágítás változás bejelentő, közvilágítási passzív elem nyilvántartó lap, kiviteli terv) továbbítása az illetékes nyilvántartás felé

- aktív elem üzemeltetője által jelzett hálózati meghibásodások kezelése, szükség esetén hálózati beavatkozás indítása WF- ban

Elvárások:

  • Gazdasági vagy műszaki felsőfokű végzettség
  • Ügyfélközpontúság a szervezeten belül és kívül
  • Aktív kapcsolat kiépítése a társszervezetekkel
  • Teljesítményorientált, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyök:

  • B típusú vezetői engedély
  • WINDOWS és MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak, levelező rendszerek felhasználó szintű ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. energiaszolgáltatással foglalkozó partnercége részére toboroz munkatársat.

A jelentkezés módja:

A részletekről érdeklődni lehet a 20/227-6177-es telefonszámon, valamint személyesen a tatabányai irodánkban (2800 Tatabánya, Fő tér 14/D).

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: SZA-2255 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Szabó Anett
E-mail: hrpartner-anett@manatwork.hu
Telefon: +36 20 227-6177