Man at Work - Könyvelő (német nyelvtudással) - Győr (Referenciaszám: HM-1091)

Állás leírása

Feladatok:

  • Bejövő számlák formai és jogszabályok szerinti ellenőrzése
  • Kimenő számlák kiállítása
  • Számlákrögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Könyvelési anyagok előkészítése, tételek lekönyvelése
  • Kapcsolattartás a német könyvelőkkel
  • Statisztikák elkészítése
  • Bérszámfejtés munkájának a támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, számviteli végzettség és/vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • Pár éves releváns szakmai tapasztalat könyvelői, könyvelési asszisztensi, kontírozó könyvelői pozícióban
  • Német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Pontos, precíz munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye, Győr

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az allas@manatwork.hu e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1091-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

Referenciaszám: HM-1091 Man at Work Munkaerő-kölcsönzés
Outsourcing
Kapcsolattartó: Hegedüs Mónika
E-mail: allas@manatwork.hu
Telefon: +36 20 983 6173
Fax: +36 96 618 494